Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa do naszego nowego obiektu – Willa Rustykalna.

Willa należy do Sanatorium Uzdrowiskowego „Łączność”  i razem z budynkiem sanatorium tworzy kompleks sanatoryjno – hotelowy, który położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego. Budynek został wybudowany w latach 2017 – 2019, a pierwszych Gości powitał w maju 2019 r.

Willa Rustykalna posiada 4 kondygnacje. Budynek wyposażony jest w windę. Znajdują się tutaj komfortowe pokoje dwuosobowe standard i premium, trzyosobowe premium  oraz apartamenty standard i premium. Pokoje premium posiadają balkony, apartamenty balkony lub tarasy. Każdy pokój wyposażony jest w nowoczesne i funkcjonale meble, telewizor, lodówkę.

Goście Willi Rustykalnej mogą korzystać ze znajdującego się tutaj basenu solankowego z jacuzzi, sauną suchą oraz łaźnią fińską.

Na terenie willi działa kawiarnia Cafe Rustykalna. Jest to miejsce, gdzie w miłej atmosferze, przy dobrej muzyce można wypić kawę, herbatę lub inny napój oraz skosztować własnej roboty wypieków cukierniczych. W wybrane wieczory odbywają się tutaj wieczorki taneczne przy muzyce na żywo oraz różnego rodzaju koncerty muzyczne.

Willa Rustykalna może pochwalić się certyfikatem “Gwarancja Satysfakcji” otrzymanym od ogólnopolskiego portalu noclegowego Meteor.

Willa Rustykalna

Apartament

Pokój 2 osobowy

Pokój 2 osobowy dla niepełnosprawnych