Cennik noclegów

Sanatorium Łączność to nie tylko uzdrowisko, ale i komfortowy hotel w Ciechocinku, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego. Oferujemy bowiem nie tylko turnusy zdrowotne, ale również noclegi w kompleksowo wyposażonych pokojach i apartamentach. W ramach pobytu zapewniamy nie tylko zakwaterowanie, ale też wyżywienie (zgodnie z wykupionym pakietem pobytowym).

Na nasz hotel składają się dwa obiekty zlokalizowane w ścisłym centrum Ciechocinka. Budynek główny został zmodernizowany w 2013 roku i aktualnie jest w stanie pomieścić jednorazowo nawet 150 gości hotelowych. Oferujemy pokoje 1- i 2-osobowe, pokoje rodzinne oraz apartamenty. Drugi obiekt został oddany do użytku w 2018 roku i posiada 50 miejsc hotelowych w pokojach 2-osobowych (standard bądź premium), pokojach 3-osobowych oraz 2-osobowych apartamentach (w wersji standard i premium).

Wszystkie pokoje wyposażone są w meble oraz sprzęty niezbędne do zapewnienia komfortowego noclegu, jak i wypoczynku. Szczegóły zakwaterowania wraz z cennikiem znajdą Państwo poniżej.

 

Budynek 2 – Willa Rustykalna
Oferta promocyjna (-15% rabatu od podanych cen) na pobyty w terminach od 11.07.2022 do 01.10.2022, obowiązuje dla rezerwacji przyjętych od 11 lipca 2022.

 Pokój 2-os. standardPokój 2-os. premiumPokój 3-os. premiumApartament 2-os. standardApartament 2-os. premium
Nocleg170 zł osobodoba176 zł osobodoba157 zł osobodoba212 zł osobodoba218 zł osobodoba
Nocleg + śniadanie198 zł osobodoba204 zł osobodoba185 zł osobodoba240 zł osobodoba246 zł osobodoba

Ceny obowiązują do 18.12.2022

W cenie pobytu hotelowego:

nocleg lub nocleg ze śniadaniem, zgodnie z wybraną opcją,
+ BONUS: 1 godzina basenu solankowego dziennie wraz z korzystaniem ze znajdujących się w kompleksie basenowym: jacuzzi, sauny suchej, łaźni fińskiej.

Istnieje możliwość wykupienia posiłków dodatkowych wg obowiązującego cennika usług dodatkowych, tj.

  • obiad: 32,00 zł,
  • kolacja: 20,00 zł.

 WAŻNE INFORMACJE DODATKOWE:

  • Pokój 2-osobowy do pojedynczego wykorzystania + 30%ceny osobodnia,
  • Dziecko do lat 3 – pobyt bezpłatny (nocleg w łóżku z opiekunem, bez wyżywienia).
  • Dziecko do lat 10 – rabat 20% od obowiązującej ceny hotelowej (osobne łóżko, wyżywienie, 1 godzina basenu solankowego dziennie) lub – rabat 10% od obowiązującej ceny pobytów z zabiegami (osobne łózko, wyżywienie, 3 zabiegi lecznicze w dniach zabiegowych, 1 godzina basenu solankowego dziennie).
  • Rabaty z tytułu stałego klienta (poziom lojalnościowy, karta stałego klienta) oraz Ogólnopolskiej Karty Seniora nie łączą się ze sobą, ani innymi promocjami wprowadzanymi w trakcie roku.
  • Z tytułu późniejszego przyjazdu, wcześniejszego wyjazdu lub niewykorzystanych usług, nie są udzielane zniżki i zwroty.

Rezygnacja z rezerwacji – zwrot zadatku:

  • 14 dni i krócej do przyjazdu – zadatek nie podlega zwrotowi.
  • 100% – zgłoszenie rezygnacji do 30 dni przed przyjazdem lub uzasadnione, wyjątkowo ważne i udokumentowane przyczyny losowe.
  • 50% – zgłoszenie rezygnacji od 29 do 15 dni przed przyjazdem.

Zadatek zwracany jest wyłącznie na pisemny wniosek zainteresowanego.