Basen solankowy w Sanatorium

Szanowni Państwo !

Informujemy, że dla osób nie przebywających na pobycie w Sanatorium Łączność, strefa basenowa będzie niedostępna do odwołania.

Korzystanie z basenu solankowego zalecane jest nie tylko przy przewlekłych chorobach narządów ruchu oraz układu oddechowego, ale także dla ogólnego zwiększenia odporności organizmu.

Kąpiele solankowe to sposób zarówno na rehabilitację w środowisku wodnym, pobudzenie zdolności obronnych organizmu, regulację krążenia krwi, jak i na relaks dla ciała oraz ducha. Łagodzą napięcie psychiczne, jak i dolegliwości bólowe, a przy tym oczyszczają skórę.

Dlatego kuracjuszom naszego sanatorium uzdrowiskowego w Ciechocinku oddajemy do dyspozycji basen solankowy z atrakcjami, a także saunę suchą, łaźnię parową oraz jacuzzi.

Goście przebywający na pełnopłatnych pobytach leczniczych bądź hotelowych mogą korzystać z całej strefy basenowej przez godzinę dziennie bez dodatkowych opłat. W przypadku osób przebywających na leczeniu w ramach skierowania z NFZ oraz osób spoza sanatorium, wstęp jest dodatkowo płatny.

Z basenu solankowego, sauny, łaźni oraz jacuzzi można korzystać wyłącznie w godzinach otwarcia strefy basenowej, tj. 14:30-19:30 (ostatnie wejście o 18:30).

Zgodnie z regulaminem basenu, wszystkich użytkowników obowiązują czepki kąpielowe całkowicie zasłaniające włosy.

Cennik:

 poniedziałek - piątekweekendy i święta
Bilet godzinny15 zł17 zł
Karnet (15 godzin) ważny 3 miesiące - 135 zł
Dzieci do lat 4 wstęp bezpłatny