Wolny czas mogą Państwo spędzać, wg programów przygotowanych przez pracowników KO.

Wśród stałych punktów programów mamy:

  • zwiedzanie Ciechocinka z przewodnikiem (warzelnia soli, cerkiew prawosławna, dworek prezydencki),
  • seanse w jaskini solnej,
  • przejazdy tramwajem konnym po Ciechocinku,
  • wieczorki taneczne,
  • ogniska, biesiady oraz w sezonie letnim, rejsy po rzece Wiśle,
  • wycieczki autokarowe do Lichenia, Torunia, Nieszawy czy Sanktuarium Maryjnego w Ostrowąsie.

Zapraszamy do Kawiarni Rustykalna znajdującej się w nowym budynku naszego sanatorium. W kawiarni odbywają się liczne koncerty i spotkania z ciekawymi ludźmi. Po wyczerpujących zabiegach rehabilitacyjnych, można w miłej atmosferze napić się herbaty, kawy lub chłodnych napoi. Warto też spróbować pysznej szarlotki z bitą śmietaną i lodowych deserów.

Od 2019 roku dysponujemy basenem solankowy, z którego mogą korzystać nasi goście, ale także osoby spoza sanatorium.

Biorąc pod uwagę idealne położenie naszego sanatorium, zachęcamy też do korzystania z innych pobliskich atrakcji we własnym zakresie.

Sanatorium Łączność położone jest w centrum Ciechocinka, przy wejściu do Parku Zdrojowego i niedaleko tężni (5 min piechotą).
Deptak, dywany kwiatowe, fontanny, klomby i zieleńce, wszystko to mają Państwo na wyciągnięcie ręki.
W  Kawiarni Rustykalna (przy sanatorium) można miło spędzić czas przy kawie, ciastku i dobrej muzyce.

Osoby lubiące kino mogą skorzystać z repertuaru umieszczonego na naszej stronie i udać się na seans do pobliskiego kina Zdrój a aktywnym, polecamy piesze wycieczki wałem w kierunku przystani wiślanej lub wypad na pobliskie korty tenisowe.

Kiedy młode liście pojawiają się na drzewach rozpoczyna się sezon imprez plenerowych i cyklicznych festiwali, z których większość odbywa się w Muszli Koncertowej znajdującej się przy naszym obiekcie.

Ciechocinek zaprasza zarówno na pobyty lecznicze, jak i wypoczynkowe. To piękne miasto, w którym każdy znajdzie moc atrakcji, dlatego naprawdę warto skorzystać z ofert noclegowych w Ciechocinku.